Menüü
Võta ühendust!

Arendaja

Perton Ehitus OÜ on ehitus- ja arendusturul tegutsenud alates asutamisest 2006. aastal. Oleme keskendunud kultuurilise ja ajaloolise väärtusega hoonete taastamisele, lisaks tegeleleme ka uute eluhoonete ehitusega.

Perton Ehitus OÜ-l on Muinsuskaitseameti väljastatud tegevusluba tööks arhitektuurimälestistega. Taastame hoonete ajaloolise välisilme ja loome neile uued, mugavad ja säästlikud tehnosüsteemid. Tänapäevaseid insenertehnilisi teadmisi rakendades tõstame märkimisväärselt energiatõhusust, muutes küttekulud koduomanikule soodsamaks.

Ehituslikud taastamistööd nõuavad laialdast teadmistebaasi, kogemusi ja asjatundlikke insenere, et ühildada tänapäevased ehitustehnilised lahendused varasemalt kasutatud materjalide ja ehitusvõtetega. Meie erialast professionaalsust tunnustati 2012. aastal, kui saime Wismari 47 korterelamu renoveerimise eest Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti tänukirja.

Creditinfo Eesti AS on tunnistanud Perton Ehitus OÜ viimastel aastal Edukaks Eesti Ettevõtteks. Meie tööeetikat ja arukat finantskäitumist märgib ka Perton Ehitus OÜ-le omistatud Krediidireiting A (hea). Äripäev AS on tunnustanud Perton Ehitus OÜ tööd 2014 aastal diplomiga „Eesti Gasellettevõte 2015“.

Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu poolt korraldatud konkursil Aasta Katus 2015 saavutas Perton Ehitus OÜ kivikatuse kategoorias esikoha Tina 26 ajaloolise korterelamu rekonstrueerimise käigus tehtud katusetöödega. 2016. aastal sai ettevõte Tallinna Linnaplaneerimise Ametilt preemia "Parimad korrastatud majad miljööalal 2015. aastal" Luise 27 korterelamute miljöötundliku korrastamise eest.

Perton Ehitus OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulub Eesti Kinnisvarafirmade Liitu. Täiendavat infot meie tehtud ehitus- ja arendustööde kohta leiate www.perton.ee

Perton

Tehtud tööd

Kogemustega Arendaja

Kogenud arendajana teame, kui oluline on kliendi jaoks kvaliteet. Vaata lühikest ülevaadet meie tehtud töödest.

 • Moodne funkmaja Kadrioru piiril

  Uus kodu erilises kvaliteetse siseviimistlusega majas. 2-4 toalised korterid, suuremate juurde kuulub terrass või rõdu. Panipaik, sisseehitatud kapid, vesipõrandküte, videofonolukusüsteem, LED ekraan, fiiberoptiline kaabel, garaaž. 

 • Ainulaadne paarismaja Kesklinnas!

  Ainulaadne paarismaja Kesklinnas koos õuealaga. Rahulikku privaatsust saab nautida ka Tallinna südames! Mugav kodu perele Kesklinna paarismajas. Vaikuse ja turvatunde tagamiseks on majal 3x klaaspaketiga aknad.

 • Tina 26 - Juugendvilla Kesklinnas

  Tihedaruudulise raamijaotusega aknad, kumerad ja polügonaalsed ärklid, kõrge mansardina lahendatud teine korrus ning võimas trepp peaukse ees annavad hoonele ajatult idüllilise ilme. Hoone pisiasjadeni stiilipuhtad interjöörid on paljuski tänaseni säilinud. Tegemist on arhitektuurimälestisega ja korterites restaureeriti palju erinevaid ajaloolisi detaile (aknad, uksed, kamin-ahjud, põrandakatted jne). Ehitus- ja restaureerimistööde tegemisel võeti aluseks muinsuskaitse eritingimused. 

 • Kodu Kassisaba roheluses

  Kõik hooned rekonstrueeriti täielikult nii seest kui väljast. Siselahendused on inspireeritud hoonete ajaloolisest arhitektuurist.  Majade puidust aknad  avanevad sisse-välja (sisemine klaas on kahekordne klaaspakett). Kassisabale omaselt kuulub majade juurde avar siseõu, mis on osaliselt piiratud ajalooliste paemüüride ning puitpitsi järgiva piirdeaiaga. 

 • Luise 27/1 (2014)

  Rikkaliku puitdekooriga kaunistatud maja kassisaba roheluses. Puitmaja taastati koos kahe teise majaga, millega tekitati ühtsete harmooniliste kodude kooslus. Maja, oma sinise fassaadiga, sobib suurepäraselt 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse eeslinna tänava miljöösse. Suletud siseõuel on hulgaliselt rohelust, parkimisvõimalus ja laste mänguala.

 • Eksklusiivne kodu Kadriorus

  1920ndate planeerimisprojekti järgi ehitati Alle tänavale valdavalt kahe- kolmekorruselisi villasid ja kivitrepikojaga kortermaju. Väikse tänava hoonestus on tänaseni hästi säilinud ja moodustab ühtse terviku.

 • Kirsiaiaga kodu Kalamajas

  Kirsiaiaga kodu Kalamajas teise etapi – Soo 19 hoovi ja elamu ennistamisel lähtusime hoone ajaloolisest ilmest ja miljööväärtuslikku piirkonda sobivatest ehituslikest lahendustest. Hoonel on palgist üldosa ja puidust vahelaed. Aknad on majale peale uuenduskuuri paigaldatud puidust ja väljapoole avanevad – sarnased neile, mis majale 110 aastat tagasi pandi. Lõunapoolses küljes asub suur muruplats viljapuuaia ja laste mängunurgaga. 

 • Kirsiaiaga kodu Kalamajas

  Soo 17/Vana-Kalamaja 27 elamu ennistamisel lähtume hoone ajaloolisest ilmest ja miljööväärtuslikku piirkonda sobivatest ehituslikest lahendustest. Hoonel on kivist trepikoja osa ja puidust vahelaed ja seinad.  Aknad on puidust ja väljaspoole avanevad – sarnased neile, mis majale 110 aastat tagasi paigaldati. Koridoridesse jäid laudisest põrandad ja seinade äärde puitgarniisid.  

 • Õunaaiaga kodu Kalamajas - Tööstuse 29

  Hoone on täielikult rekonstrueeritud pidades silmas sada aastat tagasi ehitatud maja esialgset ilmet. Ajaloolised iluliistud, sandrikud, konsoolid, sarikaotsad – kõik on taastatud. Samuti taastati katusekorruse fassaadiaken ja  originaalsed välisuksed. Soklikorrus on ehitamisest alates olnud kasutuses eluruumina, seetõttu on lae kõrgus seal 2,5 meetrit.

 • Tööstuse 29 - Hubane kodu Kalamajas

  Ajaloolise Kalamaja südames asuv korterelamu Tööstuse 29 ehitati eelmise sajandi alguses. Tööstuse 29 elamus I on 8 erineva suuruse ja lahendusega korterit. Maja renoveeriti tervikuna järgides hoone algupärast välisilmet. Lenderi-majal säilinud ajaloolised uksed, sarika iluotsad, karniisid, sandrikud, ümmargune fassaadiaken jms. restaureeriti ning võeti taaskasutusse.

 • Ajalooline kodu Kalamaja miljöö- väärtuslikus piirkonnas

  Tööstuse 4 I elamu on täielikult taastatud kortermaja Kalamajas. 3- korruselise maja fassaad on taastatud detailitäpselt algupärasel kujul. Korterelamu algupärast sisehoovi on oskuslikult kasutatud modernse elamu ehituspinnana.

 • Kaasaegne hoone ajaloolises keskkonnas

  Tööstuse 4 II elamu on kaasaegse arhitektuurilise lahendusega kodu Kalamaja miljööväärtuslikus, ajaloolises keskkonnas. Suured aknad ja Prantsuse rõdud annavad üldstiililt modernsele hoonele kergelt klassikalise hõngu.

Privacy Policy