Menüü
Võta ühendust!

Tutvustus

Kunderi 25 on täielikult renoveeritud kortermaja Kesklinna ja Kadrioru kohtumispaigas. Hubane eluruum privaatse sisehooviga asub mugavalt linna keskuses. Jalutuskäigu kaugusel nii Kadrioru park, südalinn, koolid- lasteaiad kui ka reisisadam.

Kunderi 25, ajaloolise tänava keskmes asuv hingega kodu.

Tule tutvu oma uue koduga juba täna!

Hingega kodu
 • Ajastutruu siseviimistlus

  Ajastutruu siseviimistlus

  Maja on täielikult renoveeritud. Viimistluses on inspiratsiooni kogutud kolmest märksõnast: Skandinaavia, Romantika ja Modernsus. Igaüks omanäoline ja veidi erinev, ent jäänud ajastutruuks, andes edasi maja ajalugu ja mõnusat hingamist.

 • Ainulaadne asukoht

  Ainulaadne asukoht

  Asudes Kadrioru ja Kesklinna kohtumispaigas, kõnnib sealt Kesklinna kõigest viie ja Vanalinna kümne minutiga. Vahetus läheduses Tallinna parimad koolid ja lasteaiad, mitmed pargid, kinod, teatrid, kohvikud ja ostukeskused. Kõik vajalik käe-jala juures.

 • Avarad perekorterid

  Avarad perekorterid

  Korterite planeerimisel on arvestatud kõigi pereliikmete vajadustega. Avarad ja läbimõeldud perekorterid, kus on piisavalt ruumi kõigile. Ruumikus, mis annab võimaluse veeta mõnusalt aega perekeskis, ning samal ajal lubab ka privaatsust nii Sulle kui ka perele.

 • Privaatne sisehoov

  Privaatne sisehoov

  Privaatne sisehoov on mõnusalt hubane ja turvaline. Siin julged südame rahus jätta beebi vankriga värske õhu kätte lõunauinakut tegema, samal ajal kui ise püüad soojasid päikesekiiri. Suuremad lapsed saavad mürada mänguväljakul ja kõigi jaoks on  aialapike, mis on ideaalne suvisteks grillipidudeks või lihtsalt perega kena õhtupooliku veetmiseks.

Privacy Policy